Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 04.03.2012, 15:34
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj w studio Polszmatu Bożydar Iwanow z usmiechem na ustach stwierdzil ze po raz kolejny Wisla zdobyla pkt dzieki sedziom - komentujac sprawe podyktowania karnego po starciu Ilieva.

O blednej decyzji o odgwizdaniu spalonego w koncowce gdy Iliev wychodzil sam na sam oczywiscie nie wspomial.

Czemu tych warszawiakow tak bola zwyciestwa Wisly...
Tutaj masz odpowiedź:

Tylko Borek wykazuje jakąś neutralność, Kołtoń to fan Lecha.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując