rafkur napisał(a):

|
Każdy ma takich idoli na jakich zasługuje.
|
Idol nie idol, wybrany w demokratycznych wyborach Twojego Kraju.
edit:
dzięki mr_kwolf
A na poważnie, może czas uświadomić sobie, że w tym kraju ludzie mają różne poglądy i są tacy co głosowali na Komorowskiego(nawet wśród kibiców znam kilku!). Taki urok demokracji, o którą kiedyś walczono, czyż nie?