Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 04.03.2012, 15:14
gdyby Probierz czytał to forum ( czego mu nie polecam ) to mógłby dojść do wniosku że błędem było wygranie z Lechią , trzeba było zagęścic środek pola , rozgrywać piłkę ala barcelona i skończyc na 0-0 , ew minimalna porażka 0-1 po pięknej grze i wszyscy byli by zadowoleni ( a przynajmniej miałby święty spokój u kibiców ) . A tak ma wielki problem, bo Wisła wygrała po przeciętnej grze i jako że przepracował z nią aż dwie jednostki treningowe , każdy inny trener ( a juz Maaskant na pewno!) na jego miejscu sprawiłby że Wisła wygrała by conajmniej 5-0 z Lechią po wymiane 38 podan klepką w polu karnym przeciwnika ( dodajmy z zamkniętymi oczami!) mając przewagę w posiadaniu piłki 90% .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.03.2012 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując