Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 04.03.2012, 14:57
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Czemu tych warszawiakow tak bola zwyciestwa Wisly...
Bo to pierwszy wymóg przy rekrutacji. Wiadomo ze Legia "zawsze walczy o mistrzostwo" a przez ostatnie 10 lat większość razy przegrała z Wisłą. Już prędzej powiedzą coś obiektywnie o kuchenkach niż o Wiśle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując