shaggy napisał(a):

|
Czemu tych warszawiakow tak bola zwyciestwa Wisly...
|
Bo to pierwszy wymóg przy rekrutacji. Wiadomo ze Legia "zawsze walczy o mistrzostwo" a przez ostatnie 10 lat większość razy przegrała z Wisłą. Już prędzej powiedzą coś obiektywnie o kuchenkach niż o Wiśle.