Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19097
Stary 04.03.2012, 14:53
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
tu nie chodzi o to kto zginal tylko zaloby narodowej jeszcze nie ogloszono. Jesli pan prezydent zdecyduje sie na ogloszenie takowej, imprezy masowe w tym mecze zostana odwolane.
Prawda z małą poprawką - aktualnie w Polsce nie ma pana prezydenta jest tylko Komorowski.
Odpowiedz cytując