ziuk_NYC napisał(a):

|
tu nie chodzi o to kto zginal tylko zaloby narodowej jeszcze nie ogloszono. Jesli pan prezydent zdecyduje sie na ogloszenie takowej, imprezy masowe w tym mecze zostana odwolane.
|
Prawda z małą poprawką - aktualnie w Polsce nie ma pana prezydenta jest tylko Komorowski.