|
Polecam Ci - Tom'a z Liteksu. Znany nam dobrze , gwarantuję Ci ,że zostanie najlepszym piłkarzem ligi. Ewentualnie spróbuj wyrwać Fleck'a z Rangersów. Mi przyszedł do Śląska w 2013, więc może się uda. Mila też by dzielił i rządził. Wszystkie 3 typy się sprawdzą.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

|