Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6209
Stary 04.03.2012, 14:10
Polecam Ci - Tom'a z Liteksu. Znany nam dobrze , gwarantuję Ci ,że zostanie najlepszym piłkarzem ligi. Ewentualnie spróbuj wyrwać Fleck'a z Rangersów. Mi przyszedł do Śląska w 2013, więc może się uda. Mila też by dzielił i rządził. Wszystkie 3 typy się sprawdzą.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując