Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline
#
19094
04.03.2012, 13:56
4FunNow
napisał(a):
Czy z powodu żałoby narodowej kolejka zostanie w dniu dziejszym rozegrana ?
a dlaczego nie? przecież to nie Prezydent zginął.Pewnie zrobią minute ciszy i tyle.
MichaelMyers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichaelMyers
Znajdź inne posty napisane przez MichaelMyers