Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.03.2012, 13:23
Ile można ? No..dopóki nie odejdzie z Wisły. Czyli w 2015 roku, bo nie ma co liczyć, że takiego sabotażystę ktoś wykupi. Ewentualnie któremuś się cierpliwość skończy i go zastrzeli z trybuny. A doraźnie - Bogusław przywróci Małego za namową Pepa i Andraż dostanie chwilę oddechu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.03.2012 o godz. 13:25.
..
Odpowiedz cytując