Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 04.03.2012, 12:47
Wczoraj miałem wyjątkową okazję obserwować Kirma z bardzo bliskiej odległości. Uważam, że wielu chłopaków kopiących wieczorami po zamkniętych boiskach szkół podstawowych spisałoby się lepiej. Przyjęcie - piłka odskakuje na 2 metry, dośrodkowanie - balon w niebo, rozegranie na 1 kontakt - kiks w podanie w dupę wie gdzie. Ten gość to koszmar i niszczyciel Wisły.
Odpowiedz cytując