Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17743
Stary 04.03.2012, 12:43
ChG napisał(a):Wyświetl post
Może po prostu Kew zauważył, że w tej polskiej ekstraklasie jednak trzeba się trochę postarać i oddać trochę serca na boisku, bo same leszcze to tu nie grają.
ja tam myślę ze wypadk z Kazkiem Moskalem na siłownie podczas okresu przygotowawczego w końcu przyniósł efekty.
Tylko gdzie pójśc z Kirmem?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując