|
Kirm ma wyjątkową umiejętność niewykorzystywania stuprocentowych sytuacji w tym sezonie. A to się potknie, to trafi w słupek/poprzeczkę, albo nie trafi w pustą bramkę. Moim zdaniem powinien mecze rozpoczynać z ławki i ewentualnie zmieniać podmęczonego Ilieva, bo Ivica po godzinie gry biega już wolniej niestety. Na prawdę ciekawi mnie ta sprawa Małeckiego. Zobaczymy, czy klub się z tego wycofa. Skoro potrafili się zeszmacić wywalając Moskala, to co za problem przywrócić Małeckiego? Probierz sprawia wrażenie człowieka, który będzie potrafił nad nim zapanować.
|