Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.03.2012, 11:53
Nigdy wam się nie dogodzi, NIGDY. Czy wygrywamy, czy przegrywamy, czy remisujemy, ZAWSZE JEST Ź-L-E. Ludzie, jesteście kibicami Wisły Kraków, a nie FC Barcelony czy Realu, których kibice przed meczami zastanawiają się, czy ich ulubieńcy wygrają 4:0, czy jednak 6:1. Cieszcie się z 3 punktów zdobytych na wyjeździe, a nie wszędzie szukajcie problemów.
Odpowiedz cytując