rw88 napisał(a):

Sadlok akurat gra bardzo solidnie, jakbyś wymienił w tym gronie przykładowo Tosika to bym się podpisał pod tym dwoma rękami, ale akurat Sadlok ma potencjał i nie gra źle. No i trudno porównać Ruch za czasów Sadloka (trzecie miejsce na podium), do Górnika, który gra o utrzymanie.
Niemniej jednak masz rację, zawsze mnie ciekawiło w ogóle to, czemu Bonin powszechnie jest uważany za wyróżniającego się zawodnika klubu z Zabrza, skoro praktycznie niewiele sobą prezentuje, poza dobrym przygotowaniem fizycznym i przeciętnym crossem. Ot zwykły średniak ligowy, jakich wielu i jakich coraz więcej widzimy w I lidze, a coraz mniej w Ekstraklasie. Sikorski też nie był wśród czołowych strzelców ligi, 6 goli i 4 asysty w 26 meczach to naprawdę przeciętny wynik, więc rzeczywiście trudno powiedzieć, czego się po nim tam spodziewali.
|
Oglądałem wczorajszy mecz i Sadlokowi przytrafiło się kilka kiksów,szczególnie jedno bardzo
złe podanie wszerz pola karnego ,całe to gadanie o jego talencie to bzdura, przy choćby Baszczyńskim gościa nie ma, Wojciechowski chyba zwariował płacąc za niego prawie milion euro.O Tosiku w ogóle nie ma co mówić, w jego przypadku przynajmniej nikt nie udaje, że on cokolwiek potrafi.Zresztą wyniki jasno pokazują, ile ta drużyna ma słabych punktów, wczoraj mieli dwie sytuacje na końcu, kiedy Bełchatów fizycznie trochę siadł, ale wcześniej mogli stracić z 5 goli.Wojciechowski opłaca niewłasciwych ludzi, bo w klubie nie ma prawdziwego dyrektora sportowego, a piłkarzy zatrudnia takich, którzy mu się spodobali w meczach przeciwko Polonii.Ostatnio troche lepiej było pod tym względem Jez,Dwaliszwili , ale to jest za mało na MP.