Acapelo napisał(a):

|
nie zgadzam się, bo jednak 2 napastników takich jak gienek i Biton bardzo absorbują czasami nawet po 2 obronców i to daje miejsce skrzydłom, które mamy dość ofensywne- Iliev, Melikson, Jovanovic, Diaz to bardzo dobry zestaw, który może sobie poradzić. A za to Gienek ma niezłą wydolność przez co rekompensuje brak jednego zawodnika w grze obronnej, a Biton teź w obronie daje radę.
|
Tylko, że to napastnicy, a maja po pół sytuacji na mecz..
Genkow absorbuje, zgrywa, rozgrywa, broni ok..Ale Biton potyka się o własne nogi i wczoraj goscia przez 90 minut praktycznie nie widziałem na boisku..
Jakby z Genkiem gral Malecki/Meleks mysle, że wiecej pożytku byłoby z drugiego napastnika..
Optymalnie w tym momencie wyglądalibysmy tak w taktyce Probierza:
------------Pareiko------------
Jova--Jaliens-Chavez-Nunez
Iliev--Wilk--Garguła---Melikson
-------------Mały----------------
------------Genkow-------------
To ustawienie ultraofensywne, dodatkowo w trakcie meczy moglaby caly czas byc rotacja na lini Iliev,Mały, Meleks...
Na mecze walki Nunez za gargulca na srodek, a Diaz w jego miejsce na obronie..