Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 04.03.2012, 11:07
milosz napisał(a):Wyświetl post
To normalne dla narzekaczy, jak Wisła wygrywa to tylko fartem, nie żeby była od rywala lepsza, toż tylko fartem wygrywa .

Jasne że słaby mecz, ale Legia z ŁKS-em nie grała lepiej więc jak na pierwszy mecz w nowym ustawieniu, to spokojne 2-0 jest okay.
Była lepsza? Świadczy o tym tylko wynik, dlatego moim zdaniem wygrała fartem. Nie zawsze będąc lepszym się wygrywa. Borski gwizdnął nam karnego, samo to nakazuje nazwać zwycięstwo szczęśliwym.

Co mnie Legia obchodzi, mnie obchodzi czy w kolejnym meczu zobaczę grę w piłkę czy coś co widziałem wczoraj. Czyli bezładną kopaninę przypominającą sparing na poziomie okręgówki. Przyjeżdża do mnie koleś ze stanów i mam dylemat czy brać go na mecz, bo nie mam zamiaru tłumaczyć mu dlaczego oni biegają tak wolno, dlaczego nie potrafią kopnąć celnie na 5 metrów, dlaczego skoro w tej grze chodzi o strzelanie bramek, zamiast grać do przodu 80% podań kierowana jest do tyłu.

A narzekaczem jestem tylko wtedy jak gra jest żenująca, niezależnie od wyniku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując