Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.03.2012, 10:46
To ja już wolę Wisłę która gra dobrze i remisuje lub przegrywa niż tak która w beznadziejnym stylu wygrywa...niesmak mam wtedy mniejszy.
Odpowiedz cytując