Temat
:
[20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
Od: 02.2009
Offline
#
10
04.03.2012, 10:46
To ja już wolę Wisłę która gra dobrze i remisuje lub przegrywa niż tak która w beznadziejnym stylu wygrywa...niesmak mam wtedy mniejszy.
Skawua
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skawua
Znajdź inne posty napisane przez Skawua