Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19088
Stary 04.03.2012, 10:46
JW to jednak jest dziwny czlowiek. Na jego miejscu bym zrobil tak : Dobry trener wybiera sobie 10 zawodnikow i JW bez problemu kupuje kogo trzeba. Do konca sezonu zgrywaja sie olewajac reszte i w nastepnym juz jada ze wszystkimi

Oczywiscie nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Tak dlugo jak JW sie nie zmieni ( a nie zmieni sie juz chyba nigdy ) Polonia bedzie platac sie na miejscach 3-6 i wyzej nie podskoczy.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując