JW to jednak jest dziwny czlowiek. Na jego miejscu bym zrobil tak : Dobry trener wybiera sobie 10 zawodnikow i JW bez problemu kupuje kogo trzeba. Do konca sezonu zgrywaja sie olewajac reszte i w nastepnym juz jada ze wszystkimi
Oczywiscie nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Tak dlugo jak JW sie nie zmieni ( a nie zmieni sie juz chyba nigdy ) Polonia bedzie platac sie na miejscach 3-6 i wyzej nie podskoczy.