|
Wiąże z Probierzem duże nadzieje..Ale po pierwsze nie możemy grać dwoma takimi napastnikami jak Genkow i Biton, przeciez wczoraj z gry nimi dwoma nie wynikało kompletnie nic..Możemy grać dwoma napastnikami, ale role tego drugiego, cofniętego powinien grać Melex, Mały, Iliev, ale napewno nie Biton/Genkow bo oni drybling maja praktycznie zerowy.
Probierz musi mieć Małeckiego w składzie, bo to taki słabszy Grosicki...Więc dobrze, żeby Probierz miał taką alternatywe.
Wczoraj zagraliśmy najslabszy mecz w tej rundzie, ale wygralismy i to sie liczy. Na plus jedynie gra obrony, ale zasluga pana Michała w tym chyba żadna.
[][][][]> T S W <[][][][]
|