Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 04.03.2012, 09:41
Probierz nie jest głupi. Zobaczył będącą od dawna niemoc w ataku Wisły i postawił na 2 napastników (i to na wyjeździe). Czyli cos co nie było na Wisle od dawna. Moskal był tylko kalką Maaskanta i grał bezmyślnie 1 napastnikiem nawet w Krakowie. Efekty były więc widoczne.
Dobry mecz Wilka, Jaliensa (i nie chodzi o to że strzelił ważną bramkę). Dramat w wykonaniu Kirma. Jego gra to sabotaż. Przeciętny kopacz dokopałby do pustej bramki będąc na jego miejscu (pierwsza akcja Wisły w meczu). Chyba nie oddał żadnego celnego strzału czy podania przez cały mecz. Garguła podobno miał zagęścić środkową strefę ale zaprezentował radosny futbol plażowy (jak zwykle zresztą), także niecelne podania i strzały na wiwat.
Cieszą 3 pkt. Jednak widać, ze zespół jest nieprzygotowany do rundy. Piłkarze są woplni, brakuje im dunamiki. Kolejny mecz, w któruy przeciwnik w pojedynkach 1 na 1 jest szybszy.
Szkoda Lechii, ale nie mozna powiedzieć, że przeszli obok meczu, starali się. Oby w następnych meczach zaczęli wygrywać i utrzymali ligę. Na całe szczęście dla nich w lidze są jeszcze takie łamagi jak przy ul. Kałuzy.
Odpowiedz cytując