Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#494
Stary 04.03.2012, 08:14
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
W chujowy sposób Kazka wyjebali za to nalezy się karny kutas basałajowi jednak ciesze się ,że Probierz jest trenerem bo to gość z jajami ,żyje meczem,swego czasu pamiętam jak widziałem jak na sparingu bodajże Widzewa z Wisłą darł mordę tak jak by grał o finał ligi mistrzów,gość tym żyje i to mi się podoba.
Nie wiem czemu tak wszyscy czepiaja sie Basałaja jak tutaj kluczowe zdanie ma Cupiał. I co z tego, ze nie widział sie z Probierzem jak mogł polecic rozmowe własnie Basalajowi. I moim zdaniem Probierza tez wymyslił Cupiał dlatego od wtorku były z Nim rozmowy.
Odpowiedz cytując