Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2012, 02:55
W chujowy sposób Kazka wyjebali za to nalezy się karny kutas basałajowi jednak ciesze się ,że Probierz jest trenerem bo to gość z jajami ,żyje meczem,swego czasu pamiętam jak widziałem jak na sparingu bodajże Widzewa z Wisłą darł mordę tak jak by grał o finał ligi mistrzów,gość tym żyje i to mi się podoba.
Odpowiedz cytując