Pod spodem fragment końcowej "riposty" jakiej udzielił mi w polemice kolega milosz (post numer:354 w temacie o Stanie)
"1)....skoro poruszasz temat to może masz problemy jeszcze z trądzikiem (może jakieś problemy skórne , albo niedorozwój), jeśli tak to udaj się do dermatologa (lub do innego specjalisty), niestety nie mogę ci w tym pomóc bo dawno zapomniałem co to takiego.
2).... jestem odosobniony wyłącznie od Ciebie i to mi nawet pochlebia, bo z kimś tak bufonowatym nie chciałbym mieć nic wspólnego.
2)Widzę generalnie po Twoich postach że jesteś bardzo kłótliwym człowiekiem, kłócisz sie ze wszystkimi i na około, to juz może być objaw jakiejś choroby, ale to nie mój problem, choć martwię sie o Ciebie.
4)Teraz, dyskurs uważam za zamknięty."
Prawda że urocze

.
I w dodatku użytkownik upiera się że ma więcej niż 40 lat
