Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław
Offline
#
8023
04.03.2012, 01:17
marian paździoch
napisał(a):
Właśnie ta odległość niestety. Mam zamiar wybrać się na ten mecz ze znajomymi. Ja mam KK
, ale oni już nie, dlatego sonduje czy zdążymy uporać się z tym wszystkim w dniu meczu.
Sprzedaż internetowa byłaby zbawienna. Może doczekamy
Spokojnie zdążycie. Najwyżej dla pewności jedźcie 4-5 h przed meczem i spokojnie wyrobicie karty i kupicie bilety.
mistico
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mistico
Znajdź inne posty napisane przez mistico