Wojtas napisał(a):

Myslisz o tym meczu w Belfascie?
tam byl jeszcze Paweł Pater i Grzegorz Strak.
|
Albo i Straka - jaki mecz nie pamiętam ale bardziej jestem w stanie zrozumieć ignoranta Szpakowskiego - szczególnie że Buguski chyba 1 raz zagrał w reprezentacji , niż kolesia z C+ , gdzie Melikson jest czołową postacią ligi od roku.
Generalnie, wy.......ić dyscyplinarnie

, szczególnie że mimo tych wtop, ten komentator jest okrutnie słaby.Za nim tylko Murawski.