Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 04.03.2012, 00:54
Z Zaglebiem byla fajna gra ,cos tam poklepali z pierwszej ale byl 1 punkt.
Dzis odwrotnie bez zadnego ładu i skaldu ale skutecznie,choc troche szczesliwie.

Probierz nic nie zmienil,nie mogl,za malo czasu na cokolwiek ,jedynie jakies "zlote mysli" przekazal

czas jaki mu trzeba dac to przynajmniej do konca sezonu,tylko jak on sie skonczy?



W sumie dzis jedynie Wilk mi sie podobal,no i wypadl Maor co tez napewno w duuzym stopinu wplynelo na nasz styl gry.

Natomiast po raz kolejny ,jak Iq2 moglbym napisac ksiazki np pt "Parodia piłkarza-historia gry i zachowania boiskowego Adraza Kirma","Chcesz zostac pilarzem ? Nie rob tego co Andraz Kirm" "Jak spalic kazda akcje,zobacz mecz z udzialem Andraza Kirma"..Kabaret,powinni dodatkowe oplaty pobierac,bo jest naprawde sie z czego posmiać.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2012 o godz. 00:59.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując