Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
12447
03.03.2012, 23:37
TommyTSW, tylko, że my na teraz potrzebujemy napastnika, a teraz okienko już zamknięte. Tak jak mówił dawids, pozostaje chyba MESA:/
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie