Temat
:
[20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Naszaliga
Member
Od: 03.2009
Offline
#
199
03.03.2012, 23:30
Pomeczówka z Wilkiem:
http://ekstraklasa.net/cezary-wilk-d...aedd0f1f000000
Naszaliga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Naszaliga
Znajdź inne posty napisane przez Naszaliga