|
Najciekawsze na tym forum jest to że jedni piszą że Wisłą dobrze zagrała, nie robiła błędów kontrolowała mecz zasłużenie wygrywając, a drudzy że gałą fatalnie, najgorszy mecz od lat, wygrali fartem itd.
Ja to bym chciał żeby grali tak fatalnie, ustawiali do przerwy mecz, a potem potrafili zagrać skutecznie na utrzymanie wyniku, niż oglądać co tydzień jakieś dreszczowce do ostatniej minuty wypalając połowę ramki.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 03.03.2012 o godz. 22:57.
|