Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1666
Stary 03.03.2012, 22:39
Cytat:
Trzeba było go trzymać z dala od posady trenera i nie 'jedynie popierać' jego kandydatury. Jak wiedzieliście jak to się skończy (a nie trzeba być prorokiem) to teraz nie płakać.
W zamian za to zatroszczyć się o tych którzy robią dobrą robotę do klubu i powinni zostać.
Tak samo zostawić w spokoju Basałaja. On i tak wyleci ze stołka wcześniej czy później - o to się zatroszczy Cupiał osobiście
Czyli co mieli zrobić? Ogłaszać sprzeciwy że Moskal pracuje z drużyną Wisły u boku Maaskanta? A najlepiej od razu dla jego dobra przesunąć do juniorów albo jako ekspedient w Wiślackim świecie Chyba naturalną koleją rzeczy jest to, że drugi trener przejmuję zespół kiedy się zwalnia pierwszego.Moskal miał kierować tymczasowo drużyną, a to że został na dłużej było wynikiem zerwania rozmów z Probierzem.Nasz zarząd działa po judaszowemu, i takie kwasy wychodzą.
Odpowiedz cytując