Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17725
Stary 03.03.2012, 22:28
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie- Roar Melikson, Żaliens....kto to k**** komentował ? Jak tacy ludzie dostają się do tv ? Ja też chce, mysle ze mniej błędów bym popełnił
Komentował to Edward Duda. Jak widzę, że ma komentować to mi się odechciewa oglądać, niestety padło na mecz Wisły więc nie miałem wyboru dziś. Gość nie podnosi głosu wogóle, tak jakby relacjonował skrót meczu Sytuacji w której na czystą pozycje wyszedł Iliev i miał 200% sytuacje gdzie sędzie zasygnalizował spalonego, a zaraz pokazali, że go nie było nie skomentował ani słowem bo gadał o jakichś bzdurach. Katastrofa po prostu, 2 tygodnie temu tragiczny Milko, teraz 5 razy gorszy Durda... Ale takie są konsekwencje odejścia Jacka Laskowskiego, ktoś te mecze musi komentować, ale błagam tylko nie Durda.
Odpowiedz cytując