|
No dokładnie poza tym była przecież jakaś akcja, że piłkarze uczyli się polskiego z nauczycielem jest filmik nawet z tego, nie wiem ile z tego teraz zostało, czy jakieś lekcje mają ale proste, przydatne podczas meczu słowa używane na treningu łapią pewnie szybko i łatwo. No jeśli Tomek Jirsak już sobie tak fajnie mówi z tym czeskim akcencikiem po polsku to dlaczego inni mieliby nie umieć powiedzieć paru słów po polsku.
|