Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 03.03.2012, 22:20
No dokładnie poza tym była przecież jakaś akcja, że piłkarze uczyli się polskiego z nauczycielem jest filmik nawet z tego, nie wiem ile z tego teraz zostało, czy jakieś lekcje mają ale proste, przydatne podczas meczu słowa używane na treningu łapią pewnie szybko i łatwo. No jeśli Tomek Jirsak już sobie tak fajnie mówi z tym czeskim akcencikiem po polsku to dlaczego inni mieliby nie umieć powiedzieć paru słów po polsku.
Odpowiedz cytując