Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 03.03.2012, 22:15
a ja tam wole wygrywać po beznadziejnych meczach niz remisowac czy przegrywac po porywajacych widowiskach, zwyciezcow sie nie sadzi a wynik idzie w swiat O ocenie pracy trenera nie ma sensu mowic po pierwszym meczu, na plus to ze zagral dwoma napastnikami choc niewiele z tego narazie wyniklo
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując