domin_czyzyny napisał(a):

Nie rób propagandy, ze mamy wspierać ludzi z klubu! Za co?
- za brak sprzedaży internetowej?
|
To jest kompromitacja klubu i Basałaja jako prezesa. Akademia, boiska treningowe, transfery itp na to potrzeba kasy - Cupiał nie dał i dupa mogę to jeszcze jakoś przeboleć bo to od naszego prezesa nie jest do końca zależne. Ale braku sprzedaży w internecie nie da się wytłumaczyć racjonalnie. To po prostu niegospodarność i zła wola ludzi w klubie. Popieram, że powinno się ich wywieźć na taczkach na czele z Basałajem.