Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 03.03.2012, 22:13
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Nie rób propagandy, ze mamy wspierać ludzi z klubu! Za co?

- za brak sprzedaży internetowej?

To jest kompromitacja klubu i Basałaja jako prezesa. Akademia, boiska treningowe, transfery itp na to potrzeba kasy - Cupiał nie dał i dupa mogę to jeszcze jakoś przeboleć bo to od naszego prezesa nie jest do końca zależne. Ale braku sprzedaży w internecie nie da się wytłumaczyć racjonalnie. To po prostu niegospodarność i zła wola ludzi w klubie. Popieram, że powinno się ich wywieźć na taczkach na czele z Basałajem.
Odpowiedz cytując