Kandzior napisał(a):

|
Nie wierzę, że ta trójka nie dogada się w prostych rzeczach z Probierzem po angielsku.
|
mozna tez zapytac czy przez 3,5 roku w miarę ogarnięty człowiek jest w stanie się nauczyc jezyka w obcym kraju ? Diaz wlasnie tyle juz u nas siedzi , z roczną przerwą