Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8020
Stary 03.03.2012, 21:28
Dean napisał(a):Wyświetl post
Kupować te bilety na Lecha ! ! !
Spokjnnie,po dzisiejszym wyniku na pewno pewien odsetek "kibiców sukcesu" którzy chodzą jak sa punkty i niezla gra.Będzie niezła frekwencja

Kibicowsko zapowiada się ciekawie.Lech zapowiada ze przyjedzie w komplecie.

Będzie interesująco
Odpowiedz cytując