Dean napisał(a):

|
Kupować te bilety na Lecha ! ! !
|
Spokjnnie,po dzisiejszym wyniku na pewno pewien odsetek "kibiców sukcesu" którzy chodzą jak sa punkty i niezla gra.Będzie niezła frekwencja
Kibicowsko zapowiada się ciekawie.Lech zapowiada ze przyjedzie w komplecie.
Będzie interesująco