|
Narazie bym wniosków nie wysuwał, bo Lechia jest niesamowicie słabo. To najgorsza drużyna w lidze, gorsza nawet od ŁKS-u i Śmiesznych. Chyba nic ich nie uratuje przed spadkiem.
Probierz przez dwa dni trenował jedno rozegranie stałego fragmentu gry i właśnie z niego zdobyliśmy gola.
Nareszvie też zagraliśmy moją ulubioną taktyką czyli 4-4-2 z dwoma defensywnymi pomocnikami. Właśnie tą taktyką Skorża skosił dwa mistrzostwa. Maor mimo wszystko lepiej dla mnie gra na skrzydle gdzie ma dużo miejsca, a Garguła jest za słaby by go trzymać kosztem napastnika.
Obrona dziś bardzo dobrze z Jaliensem na czele.
|