Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19083
Stary 03.03.2012, 21:16
Ogladałem kawałek tego meczu w Warszawie i muszę przyznać, że odmłodniałem o 10 lat.

Tak jak gra ŁKS grała wiekszość, zdecydowana większość drużyn w okresie naszej dominacji za Kasperczaka. Proste błędy i nieporadność. I koszmarne błedy w grze obronnej.
Odpowiedz cytując