|
Ogladałem kawałek tego meczu w Warszawie i muszę przyznać, że odmłodniałem o 10 lat.
Tak jak gra ŁKS grała wiekszość, zdecydowana większość drużyn w okresie naszej dominacji za Kasperczaka. Proste błędy i nieporadność. I koszmarne błedy w grze obronnej.
|