Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 03.03.2012, 21:10
W pierwszym zdaniu napiszę, że ogromnie cieszę się ze zwycięstwa i nie narzekam na zdobyte trzy punkty.
I będę się cieszył z każdych punktów nawet po takim meczu.
W drugim, że Probierz jest dopiero dwa dni, więc ocenianie go po pierwszym meczu nie ma sensu.

No, a teraz co do gry.

Najsłabszy mecz tej wiosny.
Odnosimy szczęśliwe zwycięstwo. Mecz, w przeciwieństwie do pozostałych tej rundy po prostu sie ułożył.się wybitnie na nasza korzyść. Pierwsza bramka z niczego, kompletny przypadek, dwa nieczyste zagrania, druga karny, problematyczny, ale przedewszystkim bardziej podarunek Lechii niż wynik naszej agresywnej gry. Potem już tylko obrona, a że Lechia jest koszmarnie słaba w ofensywie, to sprawiało to wrażenie, że kontrolujemy grę. Ale równie dobrze Lechia mogła strzelić przypadkową bramke na początku i dowiozła by 1:0.

Do konca miałem obawy co do wyniku.

Kopanina z obu stron, ale bardziej z naszej.

Jedyny pozytyw to gra Jaliensa.

To, że Probierz ustawił dwóch napastników, to nie znaczy, że będziemy grać pięknie jak za Kasperczaka. Gra ofensywna była fajna z Zagłębiem. Potem juz tylko równia pochyła. Dzisiaj dno.

Nie chce powiedzieć, że zagrali bez ambicji, ale widać, że po ostatnich wyczynach zarządu i ogólnych zawirowaniach drużyna jest bez ducha.

Z taka grą Lech ładuje nam czwórkę w piątek.
Odpowiedz cytując