Proud napisał(a):

Jaliens kolejny bardzo pewny mecz.
Kirm nie nadaje się do niczego...jest beznadziejny.
|
Choć nie lubię Jaliensa, to zgodzę się, że zagrał dobrze. Co do Kirma, to byłem zaskoczony, że Probierz nie ściągnął z boiska właśnie jego, tylko Bitona. Liczyłem na to, że Guła wejdzie na skrzydło i będzie dogrywał dobre piłki do Dudu. Ale trzeba przyznać, że pierwszy raz od dawna mecz nam po prostu wyszedł jak trzeba.
