Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 03.03.2012, 21:07
Proud napisał(a):Wyświetl post
Jaliens kolejny bardzo pewny mecz.

Kirm nie nadaje się do niczego...jest beznadziejny.
Choć nie lubię Jaliensa, to zgodzę się, że zagrał dobrze. Co do Kirma, to byłem zaskoczony, że Probierz nie ściągnął z boiska właśnie jego, tylko Bitona. Liczyłem na to, że Guła wejdzie na skrzydło i będzie dogrywał dobre piłki do Dudu. Ale trzeba przyznać, że pierwszy raz od dawna mecz nam po prostu wyszedł jak trzeba.
Odpowiedz cytując