Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2012, 20:43
Mamy 20 kolejek za sobą . Zanotowaliśmy dopiero 9 zwycięstwo .

Jakiekolwiek narzekania na styl , włóżmy sobie między bajki . Obyśmy grali tak do końca i będziemy jeszcze Probierza na rękach nosic .

W końcu zobaczylismy Wisłę w ustawieniu 4-4-2 . W ustawieniu które latami przynosiło nam najwiecej korzyści . W końcu ( w porównaniu z poprzednimi meczami ) nie było sytuacji że mamy jednego wysnuietego napastnika który musi sam walczyc z 2 obrońcami . Fakt że wyszliśmy dwoma napastnikami sprawił ze Lechia musiał wycofac dodatkowo kolejnego zawodnika asekurującego środkowych obrońców , co sprawiło ze walka w środku pola wyszła na naszą korzyść .

A i najważniejsze .. pierwszy zwycięstwo w tym sezonie , w którym nie drżeliśmy o wynik do ostatnich minut . Za ten spokój ducha powinniśmy juz podziękować Probierzowi .

PS. Gdyby mecz komentował Smokowski lub chociazby Borek to mielibyśmy przyjemność ogladac dwa różne spotkania . Nikt by go nie uznał za nijaki . Komentarz jeszcze gorszy niz przed dwoma tygodniami w Lublinie .
Odpowiedz cytując