Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 03.03.2012, 20:40
Probierz zrobil w dwa dni dokladnie wszystko co mogl. Czyli zmotywowal druzyne, dobrze ustawil taktyczie, wprowadzil nareszcie gre pressingiem. Jestem dobrej mysli. Trener ma byc liderem, ma miec charyzme.

Osobne slowa uznania po tym meczu dla Wilka. Dawno nie mielismy tak swietnego defensywego pomocnika. Dzis zagral chyba bez strat, a odbiory mistrzostwo.
Odpowiedz cytując