|
Fajnie, że w końcu nie zadowoliliśmy się niskim prowadzeniem i próbowaliśmy zdobywać kolejne gole. Niestety nowe ustawienie nie wyglądało zbyt dobrze. Moim zdaniem nie mamy odpowiednich napastników by grać 4-4-2. Do tego potrzeba bardziej technicznych graczy - potrafiących rozegrać. Dziś i Genkov, i Biton solidarnie dawali ciała. Oby z czasem organizacja gry w tym ustawieniu poprawiała się.
|