Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 03.03.2012, 20:20
Ja pie.r.dole, to forum Wisły czy krytyków piłkarskich Wisła przez cały mecz trzymała inicjatywę, nie dopuściła do żadnego poważnego zagrożenia pod własną bramką co jest ewenementem chyba od roku,a tu meee, beee, źleee.Wyraźne niepodważalne zwycięstwo Wisły, kiedy takie ostatnio było?
Tak trzeba grać w ekstraklasie a nie kitrać się na włąsnej połowie i czekać aż rywal ze zmęczenia się położy.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 03.03.2012 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując