Ja pie.r.dole, to forum Wisły czy krytyków piłkarskich

Wisła przez cały mecz trzymała inicjatywę, nie dopuściła do żadnego poważnego zagrożenia pod własną bramką co jest ewenementem chyba od roku,a tu meee, beee, źleee.Wyraźne niepodważalne zwycięstwo Wisły, kiedy takie ostatnio było?
Tak trzeba grać w ekstraklasie a nie kitrać się na włąsnej połowie i czekać aż rywal ze zmęczenia się położy.