|
Dla jednych, co za dramat, toż Wisła miała przegrać, góra remis 0-0, a tu takie nieszczęście i 2-0.
Dla mnie, spokojnie wypunktowany rywal. Ładna gra to przyszłość, bo to schematy gry, toż gramy 2 napastnikami, w nowym ustawieniu, na lepszą grę trzeba czasu.
Od Probierza wolałbym, np. Jimeneza, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, 3 pkt są czyli idziemy do przodu.
W tym roku Jaliens gra tak, jak powinien grać cały rok poprzedni, cóż może asymilacja u niego rok trwała, tak czy owak niech gra tak dalej jak teraz.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.03.2012 o godz. 20:05.
|