Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 03.03.2012, 19:49
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Za schylkowego Maskantaa byla gra podobna ale wiekszosc chciala go zwolnic.... czyzby teraz wiekszosc uwazala ze gra nie ma znaczenia a liczy sie wynik?
Problem w tym chomiku, że za schyłkowego Maaskanta ani gry, ani wyników nie było.
Za Kazia może i ładna gra, ale za to wyników...
Dzisiaj gramy pytę, ale wygrywamy. A piłka nożna jest grą wyników, a nie stylu.
Jeśli każdy mecz będziemy wygrywać, to mam gdzieś piękno. Na piękno i skuteczną grę to sobie może pozwolić kilkanaście drużyn w Europie, jak nie kilka.

Z resztą, piękną piłkę to można grać z drużynami, kto®e również grają ładny i otwarty futbol, a nie z autobusami. Nie mówiąc już o tym, że do pięknej piłki to nie wystarczy tylko dobry trener, jeszcze potrzebni są zawodnicy.

Dzisiaj Kirm zagrał fatalne wręcz zawody. Zawiódł mnie również Ivica, mam nadzieję, że to tylko chwilowe u niego. Probierz musi oduczyć go bezproduktywnego kiwania, więcej klepy.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując