Temat
:
[20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline
#
123
03.03.2012, 19:27
ja pier.... ta niedokładność, nonszalancja w podaniach wali po oczach, że aż boli...
ENDRJU 82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ENDRJU 82
Znajdź inne posty napisane przez ENDRJU 82