Temat
:
[20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
114
03.03.2012, 19:04
Jesteście niesamowici, NIGDY Wam się nie dogodzi, choćby Wisła wygrała Ligę Mistrzów, to i tak będzie: "AJ ZA DUŻO PODAŃ GÓRĄ I ZA MAŁO KLEPY NO BARCELONĄ TO MY NIE JESTEŚMY CUPIAŁ DAWAJ KASĘ PROBIERZ WON"
ChG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ChG
Znajdź inne posty napisane przez ChG