Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 03.03.2012, 19:04
Jesteście niesamowici, NIGDY Wam się nie dogodzi, choćby Wisła wygrała Ligę Mistrzów, to i tak będzie: "AJ ZA DUŻO PODAŃ GÓRĄ I ZA MAŁO KLEPY NO BARCELONĄ TO MY NIE JESTEŚMY CUPIAŁ DAWAJ KASĘ PROBIERZ WON"
Odpowiedz cytując