Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 03.03.2012, 19:00
Wolę średnią grę i zwycięstwo niż robienie na siłę z zawodników Wisły piłkarzy Barcelony i klepanie w obronie, co oczywiście przynosiło porażki.
Odpowiedz cytując