Temat
:
[20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
Od: 07.2011
Offline
#
107
03.03.2012, 18:59
Na dzień dzisiejszy liczy się jednak wynik, styl (może) przyjdzie z czasem.
4FunNow
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 4FunNow