zgrybus napisał(a):

Chcesz 3 punkty i przeciętną grę ? Czy może 70% utrzymywania się , kontrolowanie meczu i 0 punktów ?
|
Ja chcę 3 punkty i dobrą grę. Mogę chcieć czy nie? Bo to co prezentujemy do nawet do miana przeciętnej gry nie kandyduje. Ciesz się, że gramy beznadziejnie i mamy 3 punkty. Wolno ci oczywiście. Tylko zobaczymy jak często będzie się udawało Diazowi "machnąć" w piłkę i zrobić asystę i dostać karnego z kapelusza.